Grodzisk Wielkopolski, ul. Nowotomyska 36a

O Nas

Szukasz miejsca, gdzie Twój maluch przeniesie się w bajkowy, zupełnie niezwykły świat? Strefa Grodzika jest tym czego szukasz - miejsce o ciekawej aranżacji, bezpieczne i pozwalające maluchowi rozwijać kreatywność. Pobudzamy wyobraźnię dzieci i zapewniamy świetną zabawę, nawet na wiele godzin. Odwiedź nas koniecznie!

Strefa Grodzika zawiera w sobie dwie strefy wewnętrzne. Strefa malucha umieszczona na niższej kondygnacji - przeznaczona jest dla dzieci do 5 roku życia, natomiast Małpi Gaj zajmujący piętro budynku jest idealnym miejscem dla dzieci do 12 lat. Ścianka wspinaczkowa i zjeżdżalnia pozwolą dzieciakom na swobodne przemieszczanie się pomiędzy piętrami budynku, podczas gdy rodzic na monitorach będzie mógł podglądać poczynania swojej pociechy.

Wyobraźcie to sobie – Małpi Gaj dla dzieci, strefa maluszka, przestrzeń warsztatowa, a do tego przyjemna kawiarnia, pyszne lunche, żebyście w czasie, w którym dzieci rzucą się w wir zabawy, mogli cieszyć się odrobiną wytchnienia w towarzystwie aromatycznej kawy oraz pysznego ciasta. Brzmi dobrze?

Znajdą Państwo u nas to co maluchy kochają najbardziej, czyli… trampoliny, labirynty na Małpim Gaju i basen z piłeczkami. Wszystko pokryte jest feerią barw.

Dla dzieci starszych organizujemy warsztaty o różnorodnej tematyce. Zapewnimy moc atrakcji przedszkolakom, a także uczniom pierwszych klas podstawówki. A wszystko to odbędzie się w bezpiecznych warunkach!

Nie wahaj się i skorzystaj z tej nietuzinkowej zabawy już teraz – musisz tu być. Nasza sala zabaw czynne jest przez 7 dni w tygodniu, a Ty możesz wybrać najdogodniejszy czas, by cieszyć się wspólną zabawą ze swoją pociechą.

Organizujemy mnóstwo warsztatów tematycznych dla najmłodszych, bale tematyczne, urodzinowe eventy i znacznie, znacznie więcej.

By poznać pełną ofertę dla naszych najmłodszych Gości – zadzwoń lub napisz.

Tutaj rządzi dziecięca wyobraźnia i dobra zabawa.

Zapraszamy!

 

Pobierz ofertę grupową w PDF

Chcesz zorganizować urodziny?
Oferta urodzinowa

Chcesz zorganizować urodziny?

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą urodzinową. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy kilka pakietów do wyboru. Zapraszamy do kontaktu w celu doprecyzowania szczegółów